Vragen aan de arts

Heeft u dringende vragen met betrekking tot de ziekte van Fabry, die niet kunnen wachten tot u weer in het ziekenhuis komt voor onderzoek, dan kunt contact opnemen met één van de onderstaande artsen of verpleegkundigen.

Voor vragen van volwassenen zijn dit:

Prof. dr. C.E.M. Hollak, Internist voor erfelijke stofwisselingsziekten

c.e.hollak@amc.nl

 

Dr. G.E. Linthorst, Internist-endocrinoloog i.o.

g.e.linthorst@amc.nl

 

Mevr. Drs. B.E. Smid

b.e.smid@amc.nl

 

Mevr. Drs. L v. van der Tol

l.vandertol@amc.nl


Mevr. S. Klein - van Loon, Fabry-verpleegkundige

shirley.klein@amc.uva.nl

 

Mevr. A. H. Veerhuis, doktersassistente

a.h.veerhuis@amc.nl

 

Voor vragen over kinderen zijn dit:

Prof. dr. F.A.Wijburg, Kinderarts metabole ziekten

f.a.wijburg@amc.nl

 

 

Mevr. Drs. L. van der Tol, Arts-onderzoeker

l.vandertol@amc.nl


Mevr T. Westphal, Doktersassistente kindergeneeskunde

t.westphal@amc.nl